Readmio je aplikace plná příběhů a pohádek pro děti. Zatímco rodič nebo učitel/ka čte dítěti pohádku nahlas, aplikace využívá technologii rozpoznávání hlasu a přidává vhodné zvukové efekty a hudbu pro ještě větší zábavu. Pohádky tak ožijí zvuky a melodiemi!

Readmio nabízí příběhy, které mohou rodiče svým dětem předčítat nebo nahrávat. Vytvoření audioknihy nebylo nikdy jednodušší – stačí kliknout na funkci nahrávání a přečíst příběh nahlas. Readmio přidá vhodnou hudbu a zvukové efekty a nahraje váš hlas a vytvoří tak jedinečnou audioknihu pro vaše nejmenší. A nyní je aplikace ještě bohatší: ke spoustě příběhů oživených zvuky vám Readmio přináší nejrůznější doplňky – omalovánky, audiopohádky nebo hravé pracovní listy. 

A právě o to v Readmio jde – pomáhat rodičům trávit více času s dětmi a číst jim poutavé příběhy, které podporují duševní rozvoj, rozvíjejí fantazii a vštěpují lidskost. Může také pomoci učitelům řešit témata, jako je zacházení s emocemi nebo empatie, která lze lépe pochopit při vyprávění příběhů.

Pro školy a školky přináší Readmio speciální nabídku – každá paní učitelka a učitel ve škole nebo školce od nás dostane aplikaci Readmio zdarma na celý první rok používání. Poté pokud budou chtít, mohou po prvním roce pokračovat s víc jak 60% slevou. Stačí, když vyplníte formulář a budou vám zaslány kódy k využití k výuce ve vaší škole nebo školce.